Víkendové pádlování ve Vrbném
Předchozí Zpět Následující

Víkendové pádlování ve Vrbném - 30.6.-1.7.2012

Na kanál jsme dorazili v sobotu až skoro v poledne a s Katkou se hned vrhli do vln. Už pod lávkou nás čekalo překvapení. Mému rannímu prohlášení, že ve Vrbném není dostatečný spád, aby z něj udělali drsný kanál, jsme se smáli ještě dlouho:-))) Ale když odezněl první šok, začal nás kanál bavit. Pádlování jsme prokládali bruslením a konzumací mas, které pro nás nakoupil Hačava, takže hlady jsme opravdu netrpěli.
Byla jsem líná fotit, tak jsem vyžebrala fotky od Helči, která na akci prodělala křest kanálem:-) Aspoň jsem na nich i já.
Testování rodeového válečku. Nacpaný kanál. Irča. Boj o místo v surfovacím válečku. Nájezd. Surf. Surf. Boj o místo v surfovacím válečku:-) Bojový eskymák. Další pokus  o eskymáka. Vlna pod lávkou. Trocha osvěžení v parném dni. Kde mám loď? Další dáma na holení. Šup do vlnky. Večerní bruslení - na Hlubokou a zpět. Pomóc zachraň mě! Ukázkový roháč. Nedělní atrakce. Ano - Irča:-) Začíná lekce pod dozorem zkušeného lektora. Nájezd do rodeového válečku. Hlavně se pořádně nadechnout. Pokračování sobotního tréninku. Zaber! Zlatý hřeb:-)

Předchozí Zpět Následující